EBO eBank Online nowe   kartoSFERA logo   Trwaly nosnik    instrukcje   kontakt

     

Usługa Visa Mobile

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że 30 czerwca br., uruchomiona została usługa Visa Mobile, czyli nowy sposób autoryzacji płatności w sieci dla wszystkich posiadaczy kart Visa wydanych w Zrzeszeniu BPS!

Visa Mobile to nowa, bardzo prosta i bezpieczna metoda płatności za zakupy w Internecie.

Dzięki tej usłudze, nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania danych karty jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza karty. Płacąc Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu komórkowego. Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa Visa- tokenizacja która gwarantuje, że dane karty nie są przekazywane do sklepu, w którym Klient dokonuje płatności.

 

Visa Mobile dostępna dla klientów wszystkich Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i banku BPS – i to tuż po jej debiucie na polskim rynku!

Jeśli nie lubisz wpisywać w sklepach online i na platformach zakupowych numerów karty płatniczej, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Teraz możesz płacić numerem telefonu ?

Co trzeba zrobić, aby zapłacić Visa Mobile za zakupy?

Krok 1️⃣
Pobierz aplikację Visa Mobile ze sklepu Google Play lub App Store na swój telefon.

Krok 2️⃣
Dodaj aktywną kartę płatniczą Visa, wydaną przez Twój Bank Spółdzielczy Zrzeszenia BPS lub Bank BPS, do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej. System sam Cię poprowadzi podpowiadając kolejne działania. Podczas rejestracji trzeba podać dane karty a także adres e-mail i numeru telefonu. Na koniec, ustaw zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria).

I już, możesz ruszać na bezpieczne internetowe zakupy! ?️?

W sklepie internetowym wybierz Visa Mobile jako metodę płatności. Następnie wpisz swój numer telefonu i potwierdź płatność w aplikacji Visa Mobile.

Wszystkie dane dotyczące płatności są zabezpieczone w systemach Visa.

Do góry